20230525185128.JPG, фото
25 травня 2023, 18:50

У Волинській ОДА привітали жіночу футбольну команду «Ладомир»

Жіноча футбольна команда «Ладомир» із міста Володимира стала чемпіоном України з футзалу серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2022-2023 років.

Сьогодні, 25 травня 2023 року, за дорученням начальника ОВА Юрія Погуляйка спортсменок привітав заступник голови ОДА Юрій Гупало та вручив подяки голови облдержадміністрації. На зустрічі також був присутній перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук та президент Федерації футболу Волині Віталій Кварцяний.

До привітань долучився і директор департаменту культури, молоді та спорту Волинської ОВА Олександр Хвіщук.

В ході зустрічі юні спортсменки розповіли про свої переживання під час важливих фінальних ігор та поділилися планами на майбутнє.

До слова, жіночий футбольний клуб «Ладомир» створений на базі жіночої футбольної секції при Володимир-Волинській спеціалізованій школі-інтернаті. На даний час співзасновниками є Володимир-Волинський ліцей «Центр освіти» Волинської обласної ради та Громадська організація «Спортивний клуб «Ладомир» в особі голови правління Валентина Вірковського. Головний тренер – Олег Бортнік. Склад команди «Ладомир» – 80% вихованки та випускниці ліцею.

Команда «Ладомир» – це єдина жіноча команда, яка представляє Волинь у Прем'єр-лізі, успішно прогресує та здобуває фантастичні результати у змаганнях.

Бажаємо спортсменкам досягнути нових спортивних висот.