20220913191445.jpg, фото
13 вересня 2022, 19:12

У Волинській ОВА відбулась зустріч із волинськими спортсменами-переможцями Warrior Games (Ігри Воїнів)

Заступник голови облдержадміністрації Юрій Гупало та заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт зустрілись сьогодні, 13 вересня 2022 року, із учасниками міжнародних спортивних змагань «Ігри Воїнів» (Warrior Games), аби привітати їх з успішними виступами та здобутими медалями.

Зокрема, на зустрічі були присутні Павло Ковальський та Майя Москвич. Третім учасником, що представляв в українській команді Волинь був Богдан Оксентюк, однак через службу в Збройних силах України бути присутнім не був. Майя Москвич, до слова, також з перших днів вторгнення у лавах захисників та захисниць України. На змагання відправилася із передової.

«Ви наші герої. Ви не лише показали свою мужність, таланти та спортивні досягнення, а й прославили нашу державу. Нехай ваша перемога принесе перемогу у війні. Двері військової адміністрації завжди відкриті для вас, будемо допомагати та сприяти у всьому. Дякую за те, що ще вище підняли імідж нашої країни та вкотре довели, що ми дуже сильні, мужні та справжні», - сказав Юрій Гупало.

Опісля присутнім учасникам змагань вручили Подяки та подарунки за внесок у розвиток фізичної культури та спорту, популяризацію здорового способу життя, професіоналізм і успішний виступ на міжнародних спортивних змаганнях «Ігри воїнів.

Своєю чергою, спортсмени подякували за теплий прийом та відзначили, що українську команду у США зустріли також дуже тепло. Окрім цього, поділилися враженнями від перебування там. Спортсмени зазначають, що медалі, які вони здобули, дають натхнення перемагати на всіх фронтах. Будь-яка перемога – це роки праці і для цього треба працювати кожному на своєму місці, навіть коли це важко.

«Ця перемога - це дуже довгий шлях. Але основне – коли ми їздимо на змагання, то ми не лише виграємо. Ми також бачимо як проходить реабілітація у ветеранів за кордоном. Я пройшла шлях спортивної реабілітації. Спортивна реабілітація працює і її потрібно розвивати. Після участі у такому проєкті є дуже багато натхнення, ідей та досвіду розвивати таке у нас, на Волині. Як завершиться війна і я повернуся зі служби, то маю ідеї як це зробити. Сподіваюся ви нам у цьому допоможете», - розповіла Майя Москвич.

У відповідь на такі слова заступник голови ОДА впевнено зазначив, що обов’язково сприятимуть у цьому.

Довідково: Warrior Games (Ігри Воїнів) – мультиспортивні змагання, організовані Міністерство оборони США, серед військовослужбовців і ветеранів, які отримали поранення. Для команди України участь у цих змаганнях стала дебютною. Волинську область представляли троє ветеранів: Майя Москвич, Богдан Оксентюк та Павло Ковальський. Зокрема, Павло Ковальський змагався у п'яти видах спорту: стрільба з лука, веслування на тренажері, гольф, стрільба з гвинтівки, волейбол, баскетбол та виборов нагороди усіх ґатунків (золото та бронза – стрільба з лука, срібло – волейбол сидячи). Майя Москвич виборола золото у змаганнях зі стрільби з лука та стрільби кульової.

Вітаємо волинян із здобутками та бажаємо підкорити усі вершини у житті!

Москвич Майя Юріївна – триразова чемпіонка Ігор Воїнів − 2022 «Warrior Games» (19-28.08.2022 м. Орландо, США),

Оксентюк Богдан Миколайович – чемпіон Ігор Воїнів − 2022 «Warrior Games» (19-28.08.2022 м. Орландо, США,

Ковальський Павло Олександрович – чемпіон Ігор Воїнів − 2022 «Warrior Games» (19-28.08.2022 м. Орландо, США).