20200904111359.JPG, фото
01 вересня 2020 року

У Волинському обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою відсвяткували День знань

Урочистості з нагоди Дня знань у Волинському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні відвідав помічник голови облдержадміністрації Сергій Бизов, аби від імені голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка та від себе особисто привітати вихованців закладу із початком навчального року.

Серед присутніх також заступник начальника управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації Тетяна Соломіна, начальник Луцького прикордонного загону полковник Олег Вовк та настоятель Свято-Юріївського храму отець Миколай.

Першим привітав вихованців ліцею, які вишикувалися на святкову лінійку, помічник голови обласної державної адміністрації Сергій Бизов.

«Всюди ми набуваємо безцінний досвід: у школах, гуртках, вищих навчальних закладах, але саме дисципліна єднає нас. Я бажаю вам, щоб на воротах вашого дому завжди стояв Архангел Михаїл, щоб по життю на вас було Боже благословення, щоб ви завжди поверталися у свої навчальні заклади, як додому, щоб цінували та поважали викладачів, як своїх батьків. Нам всім сьогодні єдине ім’я, нам всім ім’я – Україна», – мовив помічник керівника найвищої виконавчої гілки влади в області.

Також до привітань з нагоди початку навчального року приєдналася заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Соломіна.  

«Я дякую долі за можливість спостерігати за тим, як народжуються ліцеїсти, коли приймають присягу. Саме серцями педагогів виплекане військове успішне майбутнє України. Новий навчальний рік стартує в досить непростих умовах, але я вірю в те, що ліцеїсти достойно навчатимуться та здобуватимуть знання, які дозволять бути найкращими громадянами держави», –  підрезюмувала освітянка та вручила грамоти викладачам і учням ліцею.

Слід зазначити, що за 20 років діяльності ліцею даний заклад закінчили 3074 вихованці. Із них 60% випускників працюють у секторі оборони національної безпеки (Міністерство оборони, МВС, ДСНС, СБУ та військова прокуратура). До слова, в минулому році ліцей із посиленою військово-фізичною підготовкою встановив рекорд по Україні, випустивши зі своїх стін 11 класів (370 випускників). Загалом на сьогодні у ліцеї навчається 945 учнів. Ліцеїсти продовжують показувати високий рівень знань та нагороджуються похвальними листами Міністерства освіти і науки України за високі досягнення у навчанні.

З привітальним словом також звернувся начальник Луцького прикордонного загону полковник Олег Вовк.

«Мені почесно знаходитись поруч із вами. Особливо приємно, що ви обрали військову форму в умовах не миру, а, на жаль, війни. Ви – майбутнє України, для вас відкриті дороги у Державну прикордонну службу, Збройні Сили України та у інші військові формування, тому зараз потрібно максимально згуртуватися на благо держави», – підкреслив полковник та подарував ліцею в особі начальника учбового закладу полковнику Павлу Боснюку картину заслуженого художника України Андрія Холоменюка «Грюнвальдська битва».

На завершення урочистостей із заключним словом виступив начальник ліцею Павло Боснюк, висловивши подяку усім присутнім та привітавши учнів із початком навчального року, а також звернувся до представників влади щодо сприяння у модернізації Ковельського навчально-оздоровчого комплексу.

«Інтелект, мораль, фізична витривалість – це ті 3 параметри, які є пріоритетними у ліцеї. Офіцери та викладачі роблять усе, щоб по закінченню навчального закладу кожний був готовий до свідомого та самостійного життя на благо родини та держави України», – наголосив Пало Боснюк.

Звертаючись до влади, офіцер висловив прохання щодо створення аналогічних умов для навчання у м. Ковель, адже кожен учень старанно готується служити державі Україна, а тому полковник вважає, що і держава повинна відплатити своїм громадянам тим же.