20220816162308.jpg, фото
16 серпня 2022, 16:22

«Ультрамарафон для всіх» – завтра на Волині

11 серпня у Києві стартував «Ультрамарафон для всіх» у рамках якого рятувальник ДСНС України Володимир Сковородка разом із колегами за 14 днів пробіжить 800 кілометрів. Забіг має завершитись у День незалежності України у Варшаві.

Метою марафону є подяка полякам за підтримку українського народу та збір 2 млн гривень для придбання спецобладнання для водолазів-рятувальників і водолазів-піротехніків.

Завтра,17 серпня 2022 року, до Володимира Сковородки долучаться волинські рятувальники, а також усі бажаючі волиняни, адже маршрут марафону пролягатиме через нашу область.

Зокрема, орієнтовно о 12:40 на в’їзді в м. Луцьк (біля стели у с.Струмівка) відбудеться зустріч учасників. Після цього буде біг по Луцьку та на Замковій площі о 13:30 – брифінг учасників ультрамарафону (акредитація журналістів за телефоном 0994490757 – Ірина Варварук).

20 серпня спортсмени перетнуть кордон Волині та продовжать рух по території Республіки Польща.

Окрім того, до марафону можна долучитися онлайн. Я це зробити?

  • Оберіть на мапі довільний відрізок маршруту – від 1 км до повного марафону 42 км на сайті «Ультрамарафон для всіх» ultramarathonforall.org.
  • Зробіть благодійний внесок від 50 грн на рахунок благодійного фонду «Українські вогнеборці» та допоможіть зібрати кошти на закупівлю обладнання для рятувальників.
  • Залиште подяку й теплі слова польському народові на сайті. Обрані повідомлення будуть розміщені на стартовому номері ультрамарафонця та опубліковані на сайті ініціативи.

Слід зазначити, що разом з колегами щодня долає марафон в режимі онлайн волинський рятувальник Сергій Борков, командир відділення ДПРЧ-6 м. Ківерці.

#UkrainianFireFightersFoundation