20191205110930.png, фото
05 грудня 2019 року

В обласному центрі Волині пройшла акція «Збережи життя – зупини насильство»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проходить всеукраїнська акція «16 днів  проти насильства» спрямована на привернення уваги суспільства до проблем насильства у різних сферах громадського життя, активізації спільних зусиль органів державної влади та громадських організації задля викорінення насильства, як явища.

Волинська область уже не один рік активно підтримує всеукраїнську акцію різноманітними інформаційними кампаніями, семінарами, конференціями.

Відтак, 4 грудня, в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» на автостанції № 1 міста Луцька проведено інформаційну кампанію «Збережи життя – зупини насильство». Акція організована департаментом соціального захисту населення  Волинської обласної державної адміністрації спільно із обласним та міським центрами зайнятості, центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, регіональним центром з надання вторинної правової допомоги та національною поліцією.

Мета кампанії – закликати кожного, хто стикнувся з насильством, висвітлювати свою проблему і не залишатись з нею наодинці. Під час акції було розповсюджено листівки, проінформовано громадян про можливість захисту та отримання допомоги, надано консультації.

Варто наголосити, що акція «Збережи життя – зупини насильство» буде продовжена в районних центрах та містах області, аби поінформувати якомога більше жителів Волині з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення  щодо нетерпимого ставлення до насильства.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.