20191113111308.JPG, фото
13 листопада 2019 року

В обласному центрі Волині відзначили 101-у річницю незалежності Польщі

У Волинському обласному академічному театрі ляльок відбулись урочисті заходи з нагоди 101-ої річниці Незалежності Республіки Польща. У вівторок, 12 листопада 2019 року, до привітань долучилися й представники обласної влади – заступниця голови обласної державної адміністрації Світлана Мишковець, голова обласної ради Ірина Вахович, директор департаменту економіки та європейської інтеграції облдержадміністрації Ігор Чуліпа.

Варто зазначити, що День Незалежності Республіки Польщі відзначається щорічно 11 листопада на честь проголошення незалежності держави від панування Росії, Німецької імперії та Австро-Угорської імперії у 1918 році.

Вітання з нагоди свята приймав Генеральний Консул Республіки Польща у Луцьку Вєслав Мазур.

— Наше минуле зобов'язує нас особливо ставитися до думки про збереження традицій, історії, культури. Історія минулого повинна з'єднувати народ, а не розділяти. Ми пам'ятаємо й про загиблих українських бійців та про військових, які постійно сьогодні захищають незалежність України, – зазначив Генеральний Консул.

До слова, серед почесних гостей на святі був присутній голова Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Коваль. Після слів привітань та подяки гості мали нагоду насолодитися святковим  концертом.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.