20210922194243.JPG, фото
22 вересня 2021 року

В області працюють над розбудовою системи трансплантації Волині

Розбудову системи трансплантації Волинської області обговорив голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко із провідними спеціалістами-трансплантологами Київської обласної клінічної лікарні Михайлом Загрійчуком та Миколою Поляковим під час робочої зустрічі за участі керівника Волинської обласної клінічної лікарні Олександра Дударя, що відбулась сьогодні, 22 вересня 2021 року.

Зокрема, у Волинській області планують на базі обласної клінічної лікарні створити центр трансплантації.

Тож за ініціативи голови ОДА Юрія Погуляйка провідні спеціалісти-трансплантологи Михайло Загрійчук та Микола Поляков відвідали Волинську обласну лікарню, де оглянули її потужності, поспілкувались із колективом та провели консультації з пацієнтами, котрі потребують трансплантації.

До слова, таку зустріч організували уже не вперше. Таким чином в області налагоджують співпрацю, аби розбудовувати систему трансплантації.

Так, за результатами проведеної роботи прийняли рішення про співпрацю між Київською та Волинською обласними лікарнями для обміну досвідом та виконання операцій з трансплантації жителям Волині як на базі Волинської обласної клінічної лікарні, так і на базі Київської.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації.