20211108200611.jpg, фото
08 листопада 2021 року

В області розпочали профілактичні перевірки на дотримання протиепідемічних заходів червоного рівня епіднебезпеки

«Епіцентр» та РЦ «Адреналін» у м.Луцьк перевірили сьогодні, 8 листопада 2021 року, на дотримання протиепідемічних заходів, що діють у червоній зоні епіднебезпеки.

Як відомо, у Волинській області із 8 листопада 2021 року встановлено червоний рівень епіднебезпеки.

У зв’язку із цим в області створено дві робочі групи, до складу яких увійшли працівники управління Національної поліції у Волинській області, Держпродспоживслужби, обласного центру контролю та профілактики хвороб та обдержадміністрації, що здійснюватимуть вибіркову перевірку закладів в області на дотримання обмежень червоної зони.

Так, сьогодні, 8 листопада 2021 року, одна із робочих груп  разом із головою ОДА Юрієм Погуляйком завітали в «Епіцентр» та РЦ «Адреналін», де поспілкувались із адміністрацією та працівниками закладів.

Зокрема, в першу чергу представники групи звертали увагу на те, чи є на вході повідомлення про обмежувальні заходи, яких варто дотримуватись, антисептичні засоби захисту для відвідувачів та відповідальний, котрий перевіряє наявність у відвідувачів COVID-сертифікатів чи інших необхідних документів.

Так, стало відомо, що в «Епіцентрі» у всіх працівників, котрі сьогодні приступили до роботи, наявні зелені COVID-сертифікати. Як повідомили в адміністрації закладу, орієнтовно у гіпермаркеті у робочій зміні щодня працює 120 людей. Також є усі необхідні інформаційні повідомлення про дотримання обмежень перед входом, антисептичні засоби захисту та персонал, котрий стежить за дотриманням карантину.

Своєю чергою, голова ОДА Юрій Погуляйко звернув увагу, що попри майже пусті торгівельні зали, на вулиці перед входом у черзі стояли люди. Як пояснила дирекція, у закладі працює центр масової вакцинації людей, тож більшість очікують саме на щеплення.

Опісля із аналогічним візитом завітали й в розважальний центр «Адреналін». Тут також у всіх працівників наявні зелені COVID-сертифікати. Сьогодні у РЦ «Адреналін» працювало близько 35-ти осіб. До слова, загалом у закладі нараховується близько 90 працюючих. Серед зауважень із боку робочої групи – відсутність на вході інформаційних повідомлень про діючі обмеження червоного рівня епіднебезпеки. Однак, дирекція запевнила, що до кінця дня усі повідомлення будуть.

Довідково: Відповідно до постанови Уряду №1236, поліцейські слідкують за дотриманням карантинних обмежень під час епідемії коронавірусу. Згідно з п.18 цієї постанови, поліцейські мають право проводити вибіркову перевірку документів, а також документів, що підтверджують вакцинацію від COVID-19, негативний результат тестування або одужання особи від зазначеної хвороби.

Окрім цього, рішенням Волинської регіональної комісії з питань ТЕБ та НС від 5 листопада цього року №16 затверджений План заходів з моніторингу дотримання на території Волинської області обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2.

Зазначеним Планом заходів перебачено створення робочих груп з моніторингу дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів на території м.Луцька та всіх районів області. До складу робочих груп увійшли представники органів виконавчої влади області, Національної поліції, Держпродспоживслужби та ДУ «Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України».   

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації.