20210706103024.jpg, фото
06 липня 2021 року

В області стартувала реконструкція дороги М-19 між селом Гірники та пунктом пропуску «Доманове»

На Волині у рамках програми Президента України «Велике будівництво» охоплено ремонтом близько 47 км міжнародного автошляху М-19. Наразі дорожники розпочали відновлювати 7-ми км ділянку дороги від села Гірники Ковельського району до пункту-пропуску «Доманове» – «Мокрани» на українсько-білоруському кордоні.

Як зазначають у Службі автомобільних доріг у Волинській області, на відрізку понад 5 км уже позбулися шару зношеного дорожнього покриття і активно вкладають міцну основу зі щебенево-піщаної суміші, обробленої комплексним в’яжучим матеріалом. Опісля буде влаштовано  два шари асфальтобетонної суміші. Товщина нового дорожнього одягу сягатиме 37 см.

Окрім того, в області продовжується реконструкція дороги М-19 Доманове (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест) й на інших відрізках. А саме: Секунь – Ковель, Ковель – Воля Любитівська, Свидники – Переспа та по селищі Голоби.

Слід зауважити, що у планах до кінця 2021 року відновити важливу автомагістраль М-19 по всій протяжності в межах Волині. Отож, наразі тривають тендерні процедури на ремонт ще 3,5 км автошляху та на понад 68 км виготовляють проєктно-кошторисну документацію.

За інформацією Служби автомобільних доріг у Волинській області