20220908153118.JPG, фото
08 вересня 2022, 15:19

В області відзначили волинян, які пропагують й розвивають спортивну галузь

Напередодні Дня фізичної культури і спорту України, в області відзначили нагородами спортсменів та людей, які своєю роботою пропагують й розвивають спортивну галузь. До заходу долучився начальник ОВА Юрій Погуляйко, голова облради Григорій Недопад та заступник голови облдержадміністрації Юрій Гупало. 

Слід зазначити, що окрім участі у змаганнях та чемпіонатах, представники волинської спортивної родини також захищають країну на передовій та волонтерять. Присутні вшанувати хвилиною мовчання пам’ять усіх воїнів і працівників спортивної сфери, які загинули під час виконання бойових завдань, захищаючи територіальну цілісность України.

«Волині є ким пишатися. Наші спортсмени це вкотре доводять, – зазначив Юрій Погуляйко. – Переконаний, що кожна перемога українців на спортивних аренах прославляє нашу державу та наближає головну Перемогу. Бажаю усім міцного здоров’я, наснаги, оптимізму та мирного неба». 

Подяки голови обласної державної адміністрації отримали: 

– Майя Москвич, триразова чемпіонка  Ігор Воїнів − 2022 «Warrior Games» (19-28.08.2022 м. Орландо, США);

– Іван Поремчук, чемпіон світу зі змішаних єдиноборств ММА серед юніорів (17-20.08.2022, м. Абу-Дабі, ОАЕ);

– Сергій Ковирнов, тренер-викладач Поліни Ковирнової, чемпіонки світу зі змішаних єдиноборств ММА серед дівчат (17-20.08.2022, м. Абу-Дабі, ОАЕ);

– Ірина Гордійчук, заступник голови федерації боксу Волинської області, директор приватного підприємства «Пересувна механізована колона № 19», голова благодійного фонду «Надія – діти України»;

– Сергій Горлач, перший заступника голови федерації боксу Волинської області;

– Олександр Ковальчук, голова Ківерцівської міської територіальної громади;

– Олександр Кулаков, директор Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»;

– Василь Шевчук – заступник начальника Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт». 

Також спортсменам, тренерам, фахівцям та ветеранам галузі фізичної культури та спорту  вручили подяки голови обласної ради та грамоти управління у справах молоді та спорту ОДА.

До слова, в Україні відзначення Дня фізичної культури та спорту щорічно відбувається у другу суботу вересня. Цьогоріч це свято – 10 вересня.