20191017143122.JPG, фото
17 жовтня 2019 року

В облдержадміністрації відзначили кращих представників галузі харчової промисловості

В обласній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди професійного свята харчовиків – Дня працівників харчової промисловості України. Це свято відзначають щорічно у третю неділю жовтня, тож сьогодні, 17 жовтня 2019 року, привітали й волинських представників галузі. 

Головне досягнення харчовиків області – стабільний розвиток та вдосконалення. Цікаво, що Волинь виробляє 60% кетчупів та соусів в Україні, 20% гірчиці. Загалом про успіхи галузі розповів директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Юрій Горбенко.

— Більше ста підприємств сьогодні налічує галузь харчової промисловості  Волині. В порівнянні з минулим роком виробництво їхньої продукції збільшилося майже вдвічі. Приємно, що кількість працівників, що працюють у цій галузі складає більше семи тисяч. Більше 60 підприємств запровадили систему управління якістю продукції та інші європейські стандарти. Сьогодні продукція експортується в 30 країн світу. Разом з тим, постійно на ринку з’являється все нова й нова продукція, яка зацікавлює споживачів. Волинські торгові марки відомі в  Україні та далеко за її межами – це найкраще свідчення конкурентної ціни та високої якості продукції, – звернувся до присутніх Юрій Мефодійович.

До привітань харчовиків долучилася й заступниця голови обласної державної адміністрації Світлана Мишковець, представники обласної та міської рад.

— Не хлібом єдиним живе людина, але таки важко переоцінити галузь, сферу в якій ви працюєте. Споживачами ваших послуг є волиняни. Різноманіття – величезне. Висока якість – це теж про вашу продукцію. Так, сфера безперечно потребує фаховості, толерантності, гнучкості, чесності. А споживач сьогодні – вимогливий, тому бажаю фахово вдосконалюватися, підвищувати стандарти якості вашої продукції. Зичу усім вам здоров’я, терпіння, процвітання бізнесу та дякую за роботу, – привітала присутніх Світлана Євтихіївна.

Опісля, за високі досягнення у професійній діяльності, сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток харчової промисловості області та з нагоди професійного свята кращих представників галузі відзначили нагородами з Міністерства, області, міста та департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації. 

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.