20200707142326.jpg, фото
07 липня 2020 року

В Україні продовжує діяти соціальний проект «Допомога поруч»

Нагадуємо, що з метою допомоги вразливим категоріям громадян у період карантину функціонує інформаційна платформа «Допомога поруч» та працює «гаряча» телефонна лінія, на яку можуть звернутися громадяни, які потрапили в складні життєві обставини і потребують невідкладної допомоги.

Телефон «гарячої лінії» для волинян - 778 253.
Інформаційна платформа «Допомога поруч» (далі – Сервіс) розміщена за посиланням https://dopomoga.msp.gov.ua.

Щодня на інформаційній платформі «Допомога поруч» розміщуються:

- інформації про потреби одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей з дітьми, зокрема з дітьми з інвалідністю, в основних продуктах харчування, засобах особистої гігієни, побутової хімії для їх життєзабезпечення, в транспортних послугах для доставки зазначеної допомоги, в довезенні соціальних робітників, соціальних працівників, фахівців із соціальної роботи для надання послуг громадянам;

- звіт про надання допомоги одиноким громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, сім’ям з дітьми, зокрема з дітьми з інвалідністю.

Волинська облдержадміністрація звертається до благодійників, підприємців, волонтерів і просто небайдужих людей з проханням долучитися до реалізації проекту, започаткованого Міністерством соціальної політики України з метою надання допомоги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям і людям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Нагадуємо керівництву місцевих органів влади про необхідність продовження широкої інформаційної кампанії про соціальний онлайн-проект «Допомога поруч» та надання допомоги вищезгаданим категоріям громадян на період карантину, зокрема, шляхом звернення до підприємств, організацій, благодійних фондів району/ міста, а також за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Адже вже стало закономірністю, що в часи суспільних потрясінь і людської біди з особливою силою проявляється добро і небайдужість усього суспільства. Сьогодні вся країна, кожен із нас проходить не тільки випробування вірусом, але й складає своєрідний іспит на людяність.

Тільки спільними зусиллями ми зможемо підтримати наших громадян.

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації