20200902192555.JPG, фото
02 вересня 2020 року

Велике будівництво дитячого садочка у с.Дачне завершується. ФОТО

Незабаром поріг дитячого садочка у с.Дачне зможуть переступити майже сотня дошкільнят, адже роботи вже на завершальному етапі. Сьогодні тут триває встановлення обладнання та меблів.

Понад 31 млн грн коштувало будівництво дитячого садочка у с.Дачне Ківерцівського району, з яких 22 млн грн освоїли у поточному 2020-му році в рамках програми Президента України «Велике будівництво».

Розпочали будувати садочок у 2019-му році. Замовником виступив департамент інфраструктури Волинської ОДА, який включив цей проєкт у перелік об’єктів, що можуть реалізуватися за кошти Державного фонду регіонального розвитку. Слід зауважити, що ДФРР передбачає співфінансування з місцевого бюджету не менше 10-ти відсотків (орієнтовно 3 млн грн) від загальної суми, яке Прилуцька сільська рада свого часу забезпечила. Решта суми – кошти з державного бюджету.

Основну суму в 2020-му році, а саме 22 млн грн, залучити з державного бюджету вдалося, адже дошкільний навчальний заклад включили у програму Президента України «Велике будівництво».

Так, цьогоріч будівельники провели колосальну роботу, і впоралися згідно графіку. Неодноразово відвідував об’єкт голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко, аби поглянути як просуваються роботи та проінспектувати якість будівництва.

Нині тут вже готуються до довгоочікуваного відкриття, адже до цього часу у селі Дачне не було дитячого садка. Батьки були змушені возити малюків у ДНЗ обласного центру або навколишніх сіл.

Розрахований новозбудований садочок на 75 дітей.  Зокрема, старшу та 2 середніх групи незабаром відвідуватимуть по 20 діток у кожній групі, у ясельній групі перебуватимуть 15 малюків.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації.