20210122131956.JPG, фото
22 січня 2021 року

Велике прохання до вас – працювати на якість, – Юрій Погуляйко до керівників будівельних організацій

Під керівництвом голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка 21 січня 2021 року відбулась робоча нарада із представниками будівельних та проєктних організацій, які працюють у області. Під час наради присутні обговорили підсумки будівництва у 2020 році та подальші плани реалізації об’єктів у Волинській області у поточному році.

«Сьогодні ми з вами зібралися, щоб кожен зміг поставити питання, які у вас виникли. Тут присутні великі та малі забудовники, як доріг так і всіх інших об’єктів Волині. Звичайно, хотілося б, щоб місцеві будівельні фірми розбудовували інфраструктуру області. Саме тому наша сьогоднішня зустріч спрямована на підбиття підсумків роботи, яку виконували минулого року та плани щодо майбутніх проєктів», – звернувся до присутніх Юрій Погуляйко.

Відтак, в ході наради представили презентацію зробленого у 2020 році та обговорили подальші плани будівництв.

Щодо стану виконання ремонтних робіт на дорогах місцевого значення та комунальної власності, то за 2020 рік усього в області відремонтували 180 км. Сюди відносяться влаштування нижніх шарів дорожнього покриття, введення в експлуатацію об’єктів поточного ремонту доріг місцевого значення, ремонт доріг комунальної власності, поточний дрібний ремонт та реконструкція мостів.

«На будівництво доріг Волині у 2021 році передбачено із державних коштів 602 мільйонів гривень. Перелік об’єктів, які плануються здати в експлуатацію сформований таким чином, що до нього увійшли всі об’єкти, які не були завершені минулого року», – розповів керівник департаменту інфраструктури облдержадміністрації Віктор Довгополюк.

Також під час наради повідомили  про підсумки будівництв проєктів, які у 2020 році реалізувалися за рахунок коштів ДФРР. Загалом було затверджено Кабміном 13 об’єктів на суму 190, 2 млн грн. З них 4 проєкти ще незавершені. Опісля обговорили перелік об’єктів, що фінансуватимуться за кошти ДФРР у 2021-му році.

Слід зазначити, що у 2020 році було продовжено реалізацію програми розвитку охорони здоров’я у сільській місцевості. Загальна сума, яка спрямована на програму у області становить – 159,7 млн грн. Зокрема, за підсумками минулого року завершено будівництво 8-ми нових амбулаторій ЗПСМ, реконструйовано 6 амбулаторій та придбано 47 автомобілів для лікарів у сільській місцевості.  У 2021 році на рахунках області знаходиться ще 42,2 млн грн. для  продовження реалізації вищезгаданої програми.

Щодо реалізації програми Світового банку, то у минулому році завершено реконструкцію та будівництво усіх запланованих 32-ох амбулаторій області.

Також у 2020 році відремонтовано 4 приймальних відділення у рамках підпрограми «EMERGENCY 2020». У цьому році продовжено реалізацію ще трьох приймальних відділень.

Опісля представники будівельних та проєктних організацій розповіли про основну проблематику, із якою вони стикаються під час будівництва того чи іншого проєкта.   

«У мене велике прохання до вас – працювати на якість. Важливим пріоритетом на сьогодні є будівництво якісних об’єктів», – звернувся до присутніх голова Волинської облдержадміністрації.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації