20210620115157.jpg, фото
20 червня 2021 року

Ви обрали одну з найважливіших і шанованих професій на землі

Вітання голови облдержадміністрації з Днем медичного працівника

Шановні медичні працівники Волині – лікарі, медичні сестри, лаборанти, фельдшери, молодший медичний персонал!

Сьогодні ви відзначаєте своє професійне свято – День медичного працівника. 

Ви обрали одну з найважливіших і шанованих професій на землі. Кожен з нас не раз опинявся в ситуації, коли саме від вас, медиків залежало наше життя чи здоров’я. У такі моменти ми звертаємося у молитві до Бога і просимо, аби вашими руками, руками професіоналів, він зберіг нас, наших рідних і близьких. 

Ми покладаємось на ваш професіоналізм та досвід. Довіряємо вам найцінніше, що у нас є – наше життя. У ваших очах ми шукаємо надію і впевненість, що все буде добре.

Саме у такі хвилини ми найбільше відчуваємо справжню цінність людського життя і значимість вашої праці. Адже якими б сучасними не були обладнання та препарати, вони безсилі без вашої участі, ваших знань та досвіду. 

Ви приходите на допомогу в найважчі хвилини, робите часом неможливе, проявляєте співчуття до чужого болю, берете на себе відповідальність за життя і здоров'я пацієнтів. 

У вас немає поділу доби на день і ніч, а днів на святкові та вихідні. Ви часто працюєте на грані людських можливостей, жертвуючи відпочинком та власним здоров’ям. 

Ви радієте разом з нами, своїми пацієнтами, коли народжується нове життя чи успішно пройшла операція. Ви умієте підтримати, заспокоїти, вселити надію. 

Завдяки вашим зусиллям вдалося не допустити колапсу медичної системи під час пандемії. І сьогодні Україна успішно протидіє поширенню коронавірусу. Багато хто з вас, наражаючись на смертельну небезпеку, мужньо виконував свій професійний обов’язок на Сході нашої держави. 

І щоб ми вам сьогодні не говорили з високих трибун, ніяких слів не буде достатньо, щоб оцінити усю значимість вашої праці. Ми щиро вдячні вам за ваш високий професіоналізм і вірність обраній справі, людяність і милосердя, вміння приймати рішення і діяти в найскладніших ситуаціях. 

З нагоди професійного свята від душі бажаю вам, дорогі медичні працівники Волині, міцного здоров'я, успіхів у благородній справі, душевного тепла і родинного затишку, комфортних умов праці, миру, добра і благополуччя.

Голова обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко