20211027151732.JPG, фото
27 жовтня 2021 року

Відбулась зустріч керівництва області та Генерального консула Чеської Республіки у Львові Давіда Нови

27 жовтня 2021 року керівництво області, зокрема голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко та голова обласної ради Григорій Недопад, мали зустріч із Генеральним консулом Чеської Республіки у Львові Давідом Нови.

Ознайомча зустріч відбулась також за участі консула з питань культурної та економічної співпраці Владіміра Кадлеца.

Загалом мова йшла про співробітництво Волинської області з Чеською Республікою у сфері зовнішньоекономічної, інвестиційної діяльності та у галузі культури.

«Ми зацікавлені в подальшій співпраці. Тим більше у нас дуже багато студентів, бажаючих вчитися у Чехії. Ми готові і бізнес розвивати у цьому напрямку. Будьте певні, що взаємовідносини між нами завжди будуть щирими та сподіваюсь принесуть користь обом сторонам», - зазначив голова ОДА Юрій Погуляйко.

Своєю чергою заступник голови ОДА Ігор Чуліпа розповів про інвестиційний портал Волині, де можна ознайомитись із пропозиціями, котрі доступні в області, географічні та логістичні переваги області. А також поінформував про туристичний потенціал області.

Довідково: За результатами зовнішньоекономічної діяльності волинських підприємств у січні-серпні 2021 року двосторонній товарообіг з Чеською Республікою склав 18,6 млн дол.США. Експорт товарів області у порівнянні до відповідного періоду минулого року збільшився на 56,8% та становив 5 млн дол.США, імпорт зріс на 26,1 % і склав 13,6 млн дол.США. Обсяг надходження прямих інвестицій в економіку Волинської області за І півріччя 2021 року становить 0,6 млн дол. США.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації.