20200912102828.jpg, фото
12 вересня 2020 року

Вітання голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з Днем фізичної культури і спорту

Шановні працівники сфери фізичної культури і спорту, спортсмени, тренери, любителі і вболівальники спорту!

Вітаю вас з чудовим святом – Днем фізичної культури і спорту.

За час свого існування цей день став справді масовим святом, яке об'єднує всіх прихильників спорту та здорового способу життя, незалежно від віку та професії. Адже здоров'я – це цінний дар, а спорт і фізична культура стали невід'ємною умовою його збереження.

Радує, що заняття спортом стає нормою життя. Він дарує людям силу, красу, позитив, загартовує характер і вчить долати труднощі.

Високі досягнення починаються зі шкільного двору, з дитячих спортивних майданчиків та секцій. Сьогодні в області функціонує 32 дитячо-юнацькі спортивні школи, з них 2 – спеціалізовані дитячо-юнацькі спортивні школи олімпійського резерву.

Загалом в області розвиваються 24 олімпійські та 50 неолімпійських видів спорту. Волинські спортсмени демонструють високі досягнення як на вітчизняній, так і міжнародній арені. Завдяки вашій цілеспрямованості, відповідальності, моральній і фізичній стійкості ім’я Волині звучить на найпрестижніших змаганнях.

Уже 2 волинські спортсмени здобули олімпійські ліцензії для країни та 5 спортсменів виконали олімпійський норматив на участь у ХХХІІ Літніх Олімпійських іграх, які відбудуться в м. Токіо (Японія).

Ми пишаємося вашими професійними перемогами та досягненнями. Не сумніваюся, що і надалі ви будете прославляти волинський край на світовій спортивній арені, а любителів спорту і фізичної культури з року в рік буде все більше і більше.

Щиро зичу усім вам здоров'я, щастя, благополуччя, оптимізму, спортивного азарту та нових чемпіонських досягнень.

З повагою голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко