20200704113205.jpg, фото
04 липня 2020 року

Вітання голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з Днем Національної поліції України

Шановні працівники поліції!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня Національної поліції України.

Ви присвятили своє життя важливій і відповідальної справі – охороні прав і законних інтересів громадян, підтриманні громадської безпеки та боротьбі зі злочинністю. Ваша самовіддана служба – це запорука суспільної стабільності і сталого розвитку волинського краю. Виклики сьогодення поставили перед правоохоронними органами нові завдання – забезпечення національної безпеки в умовах війни, захист від диверсійних операцій та політичних дестабілізацій.

Поступово, завдяки запровадженим реформам, Національна поліція перетворюється у якісну, демократичну сервісну службу європейського зразка, яка покликана забезпечити ефективну роботу поліції та довіру громади.

Успішне виконання поставлених перед вами завдань з протидії будь-яких порушень закону залежить значною мірою від зусиль кожного з вас, від вашої твердості, відповідальності, сили волі і духу, а головне – суворого дотримання букви закону. Від вашої мужності, оперативності, чітких та професійних дій часто залежать людські життя. Наше спільне завдання – зробити все, щоб волинянам було безпечно та комфортно жити і працювати.

Сьогодні ви, поліцейські Волині, гідно несете свою службу, охороняючи життя та спокій наших громадян, стоячи на варті законності та правопорядку у суспільстві, без чого неможливий подальший розвиток нашої держави. 

Висловлюю вам слова щирої вдячності за самовіддану працю, вірність обраній професії та відвагу під час виконання службових обов'язків. Упевнений, що волинські поліцейські будуть і надалі вести боротьбу з криміналом, злочинністю, забезпечувати спокій і правопорядок в області.

Міцного здоров'я вам, родинного щастя, миру і благополуччя, нових успіхів у службі.

З повагою
голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко