20191129124023.jpg, фото
01 грудня 2019 року

Вітання т.в.о. голови облдержадміністрації Олександра Киричука з нагоди Дня працівників прокуратури України

В Україні розпочалися реальні, великомаштабні перетворення, спрямовані на зміцнення демократії й створення розвиненої, правової держави. Усе це неможливо реалізувати без повноцінної та організованої правоохоронної системи, на чолі якої стоятиме прокуратура України. 

Сьогодні прокуратура України отримала «нове дихання». Впевнений, що зміни, які переживає цей державний орган, дозволять нашій державі увійти до європейського правового простору та виправдати кредит довіри, наданий нам європейським співтовариством. Надзвичайно важливим завданням, яке покладене на плечі органів прокуратури України, є повернення довіри громадян нашої держави до всієї правовоохоронної системи. Своєю щоденною працею ви повинні довести суспільству, що в нашій державі закон один для всіх, що справедливість існує.

Працівники органів прокуратури Волині гідно виконують покладенні на них завдання.  Високий професіоналізм, принциповість, відповідальність та усвідомлене відчутття справедливості допомагають стояти на сторожі прав та свобод громадян, утверджувати ідеали законності та справедливості на теренах нашої області.

Тож у день професійного свята прийміть нащиріші вітання. Бажаю вам здоровя, наснаги та миру, благополуччя та достатку вашим родинам. Нехай кожний робочий день приносить тільки задоволення та радість!

З повагою т.в.о. голови облдержадміністрації Олександр Киричук.