20191006115800.jpg, фото
06 жовтня 2019 року

Вітання з Днем працівника освіти

Шановні освітяни!
Вітаю Вас з професійним святом!

День працівника освіти, або День учителя для українського суспільства – особливе свято, бо об’єднує дітей і дорослих, вчителів і вихованців.

Скажу без перебільшення: професія вчителя – одна з вагомих і найскладніших водночас.

Адже саме від Вас залежить майбутнє молодого покоління нашої країни. В чисті дитячі душі Ви закладаєте ті цінності та світоглядні орієнтири, які уже в недалекому майбутньому визначатимуть долю нашої держави.

Наша педагогічна родина Волині налічує близько 25 тисяч вчителів, які дають глибокі знання, і свідченням тому є те, що наші випускники показали високі результати при проведенні ЗНО та успішно вступили до вишів.

Серед ТОП 200 найкращих закладів України є 7 волинських шкіл, а 16 наших випускників набрали по 200 максимальних балів.

За підсумками Всеукраїнських олімпіад, турнірів та конкурсів від Малої академії наук Волинь щорічно в числі перших в Україні. А Волинські педагоги постійно демонструють професіоналізм, здобуваючи перемоги у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року».

Зараз країна переживає складні часи. В умовах військової агресії Росії одним із головних пріоритетних напрямів державної політики є розвиток освіти і науки.

Сьогодні ваша робота набуває виняткової важливості. Адже саме на вас покладено велику місію – виховувати громадянина, який всім серцем та душею любить рідну землю і готовий повсякчас боронити її свободу та незалежність.

Я дякую усім вчителям, викладачам – тим, хто вчив і підтримував, хто продовжує це робити й зараз.

Щира пошана і вдячність Вам за невтомну багатолітню працю, за талант, мудрість і високий професіоналізм! А головне – вдячних вам і реалізованих вихованців!

З повагою т.в.о. голови облдержадміністрації Олександр Киричук