20210401150930.JPG, фото
01 квітня 2021 року

Волинь долучиться до міжнародного екологічного проєкту «Greening of the Planet»

10 квітня 2021 року Волинь візьме участь у глобальному екологічному проєкті «Greening of the Planet», у рамках якого передбачається висадження 1 млн дерев. Про це стало відомо під час підписання Меморандуму про співпрацю сьогодні, 1 квітня 2021 року, між облдержадміністрацією, обласною радою, Волинським ОУЛМГ та представництвом проєкту.

До укладання договору долучилися заступник голови ОДА Олександр Троханенко, заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт, начальник відділу лісового господарства Волинського ОУЛМГ Борис Бабеляс та представниця проєкту, депутатка Волинської обласної ради Юлія Вусенко.

Відтак, у рамках проєкту 10 квітня 2021 року в Україні та у 100 країнах світу планується висадити 1 млн дерев за одну добу.

«Місією «Greening of the Planet» є привернення уваги до проблем глобального потепління та відновлення екосистеми планети. Також формування позитивного іміджу у світі України, яка є ініціатором проєкту, через колективну історію успіху та об’єднання людей по всьому світу – розповіла представниця проєкту Юлія Вусенко. – Таким чином ми хочемо змінити екосвідомість людей, дозволити їм зафіксувати причетність до процесу покращення екологічного стану нашої планети».

Минулого року попри пандемію та з дотриманням карантинних вимог в Україні 53 тис. учасників долучилися до акції та висадили більше 1 млн дерев. Як розповіла Юлія Вусенко, у майбутньому ціллю проєкту є висадка 100 млн дерев.

«Ми маємо чудову можливість зробити свій внесок задля збереження нашого довкілля, адже поліпшення стану навколишнього середовища – це обов’язок кожного з нас – сказав Олександр Троханенко. – Я дуже тішуся тим, що акція набрала таких обертів. Тому обласна державна адміністрація із величезним задоволенням візьме участь у її реалізації».

Долучитися до акції може кожен бажаючий. Для цього необхідно зареєструватися за посиланням: https://greeningplanet.org/participant/. Зокрема, учасник проєкту висаджує власне дерево і надсилає на офіційний сайт «Greening of the Planet»  фото та геолокацію. На загальній мапі проєкту буде вказано його участь разом із іншими учасниками як України, так і далеко за її межами , що приєднаються до екологічної ініціативи глобального озеленення світу.

До слова, організатором даного проєкту є український Благодійний фонд «Озеленення України», засновниками якого є Сергій Гайдайчук – президент найбільшого ділового клубу, який об’єднує лідерів українського бізнесу «CEO Club Ukraine» та Ганна Крисюк – президент міжнародного жіночого бізнес-клубу «Business Woman Club».

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації