20181009165550.jpg, фото
09 жовтня 2018 року

Волинські рятувальники вирушили ліквідовувати НС у Чернігівську область

У ніч на 9 жовтня 2018 року поблизу міста Ічня Чернігівської області вибухнули склади боєприпасів. Тож у зв’язку з виникненням надзвичайної ситуації поблизу селища Дружба, волиняни вирушили у Чернігівську область для виконання завдань за призначенням.

Зокрема, до Ічнівського району відправили відділення групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону Управління ДСНС у Волинській області у складі 5 чоловік на чолі з заступником начальника групи піротехнічних робіт капітаном служби цивільного захисту Віталієм Галашею.

Слід зазначити, що пожежа на 6-му арсеналі Міноборони, розташованому біля Ічні в Чернігівській області, розпочалася 9 жовтня близько 3:30. За попередніми даними Генштабу ЗСУ, причиною пожежі стали чотири вибухи в різних місцях арсеналу, які спровокували подальшу серію вибухів боєприпасів. Жертв і постраждалих у результаті події немає – ані серед військових, ані серед цивільного населення.

Триває евакуація населення із зони можливого ураження. Евакуйовано 12 тисяч 300 осіб, залучено 35 автобусів. Працівниками нацполіції здійснюється патрулювання населених пунктів. Взято під охорону об’єкти критичної інфраструктури.

Всього до ліквідації наслідків залучено 110 одиниць техніки та 500 осіб. Працює штаб із ліквідації НС. На місці події працює мобільна оперативна група ДСНС України.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.