20230504161327.JPG, фото
04 травня 2023, 16:12

Волинські спортсмени – чемпіони та призери світових змагань

Сьогодні, 4 травня 2023 року, начальник ОВА Юрій Погуляйко та перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук зустрілися з волинськими спортсменами, які неодноразово представляли Україну на світових змаганнях та здобули призові місця.

Зокрема, Юрій Погуляйко вручив подяку Волинської ОДА Миколі Оніщуку, члену національної збірної команди України з легкої атлетики серед ветеранів.

Микола Арсентійович з 1990 року представляє Волинь на змаганнях з ветеранського спорту. Він 15 разовий чемпіон України серед ветеранів в метані списа. Встановив 7 національних рекордів України серед ветеранів в у цьому виді спорту.

У березні цього року Микола Оніщук став срібним призером чемпіонату світу з легкої атлетики серед ветеранів в метанні списа.

Також на зустрічі були присутні Ярослав Окапінський, спортсмен-інструктор національної збірної команди України з легкої атлетики серед осіб з ураженням опорно-рухового апарату та його тренер Андрій Рожок. Спортсмен та тренер нагородженні подяками Волинської обласної ради. 

Ярослав Окапінський – учасник XVI літніх Паралімпійських ігор. Призер та переможець чемпіонатів, Кубків України з бігу на дистанції 100, 200, 400 м (спринт). Призер чемпіонатів Європи та світу. На кваліфікаційному турнірі World Para Athletics GrandPrix, який проходив у м.Дубаї, ОАЕ Ярослав здобув «бронзову» нагороду.

Спортсмени розповіли, що підтримка українських спортсменів на світових змаганнях вражає.

Микола Оніщук поділився планами щодо своїх медалей. Срібну медаль 2023 року та медаль 2019 року спортсмен планує виставити на аукціон, а кошти віддати на підтримку Збройних сил України.

«Ви ті люди, завдяки яким український прапор все частіше майорить на світових спортивних п'єдесталах. І цим ми щоразу нагадуємо світу, що українці впевнено ідуть до своєї головної мети – перемоги, – звернувся до спортсменів начальник ОВА Юрій Погуляйко. – Вдячні за наполегливість та важку працю».