20200904130129.JPG, фото
04 вересня 2020 року

Волинські спортсмени повинні показати справжню командну роботу, -– Сергій Бизов

Об’єднати спортивну Волинь та спільно розв'язувати проблемні питання функціонування галузі. З такою пропозицією звернувся до керівників спортивних федерацій Волині помічник голови ОДА Сергій Бизов під час зустрічі, ініційованої Волинською обласною державною адміністрацією.

До слова, Сергій Бизов очолює Всеукраїнську профспілку спортсменів, яка на сьогодні налічує одинадцять тисяч спортсменів.

На зустріч були запрошенні керівники та представники усіх спортивних федерацій олімпійських та неолімпійських видів спорту.

«Нам потрібно об’єднуватися. Хто, як не спортсмени повинні показати, як потрібно працювати в команді та спільно розв'язувати проблемні питання, яких у нашій галузі немало», – звернувся до учасників зустрічі Сергій Бизов.

Саме про проблемні моменти діяльності волинського спорту розповіли керівники федерацій. За словами спортсменів, однією із головних проблем галузі є низька заробітна плата тренерів, що спричиняє певний «кадровий голод» в галузі, низький рівень технічного забезпечення, недостатня кількість спортивного інвентарю, недостатнє фінансування державою галузі тощо. Кожен із виступаючих розповів про проблеми своєї галузі, але усі вони зводяться до одного – необхідно шукати шляхи покращення матеріального та технічного забезпечення.

Помічник голови ОДА запропонував спільну роботу розпочати зі створення дієвої робочої групи, яка детально вивчить кожну озвучену проблему. Окрім цього, новостворена робоча група на чолі із Сергієм Бизовим відвідає кожний спортивний зал, школу та федерацію, аби проаналізувати забезпечення волинських спортсменів.

«Робота тільки розпочинається, але впевнений, що спільно ми досягнемо поставлених цілей», – підсумував помічник голови ОДА Сергій Бизов.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації