20230915164305.JPG, фото
15 вересня 2023, 16:42

Волинських рятувальників привітали з професійним святом

Напередодні Дня рятівника, який щорічно відзначається в Україні 17 вересня, начальник ОВА Юрій Погуляйко привітав з професійним святом працівників та працівниць головного управління ДСНС України у Волинській області.

Зокрема, очільник області під час урочистостей подякував надзвичайникам за щоденну роботу на теренах області, особливо при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних із збройною агресією росії. А також за допомогу за допомогу, яку фахівці головного управління ДСНС України у Волинській області надають на території Харківської, Донецької, Миколаївської та Херсонській областях. Волинські рятувальники розміновують території, доставляють гуманітарні вантажі, допомагають населенню та силам оборони нашої держави.

«Вітаю кожного волинського рятувальника з професійним святом та зичу міцного здоров’я. Ви завжди перші на місцях надзвичайних ситуацій, тож бажаю, аби з усіх викликів ви поверталися цілими та неушкодженими до своїх родин», - сказав вітальному слова Юрій Погуляйко.

Опісля за високопрофесійне виконання службових обов’язків, сумлінну працю та з нагоди професійного свята - Дня рятівника Почесні грамоти Волинської обласної військової адміністрації отримали:

- Сергій ШМИГА, начальник Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області.
- Василь ГРЕСЬ, начальник відділення-кранівник аварійно-рятувального загону.
- Іван ПАВЛЮЧИК, пожежний-рятувальник 4-ї державної пожежно-рятувальної частини м.Ковеля.
- Віктор ТИМОШИК, водій 8-ї державної пожежно-рятувальної частини м.Камінь-Каширський.
- Сергій ПЕРЕБОЙЧУК, головний інспектор відділу пожежної безпеки Головного управління ДСНС України у Волинській області.