20191204170206.JPG, фото
04 грудня 2019 року

Волиняни урочисто відзначили 80-ти річчя утворення області

Сьогодні Волинській області виповнюється 80 років від дня утворення. Аби відзначити на гідному рівні такий поважний ювілей у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка зібралася велика волинська родина – представники влади, громадськості, депутатський корпус усіх рівнів, делегації районів та міст.

Долучилися до урочистої академії і керівники органів влади області та міста Луцька, а саме голова обласної ради Ірина Вахович, перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Киричук та виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт.

Короткий екскурс в історію становлення Волині, як регіону провів історик, політолог, Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Шваб.

– Волинь була центром культурного розвитку з історичних часів. Славна історія Волині варта поваги. Область єдина територія сучасної України, яка зберегла свою першу назву. Тому ми, як волиняни, повинні пишатися та  берегти історію нашого краю, – розповів історик.

Вітаючи волинян із ювілеєм перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Киричук передав вітання волинянам від керівника виконавчої гілки влади в області Юрія Погуляйка та наголосив, що Волинська область – це край працьовитих та щирих людей, істинних патріотів своєї рідної землі.

– 80 років – поважний вік, вік життєвої мудрості та виважених рішень. Нехай наша область і невелика за площею та кількістю населення, проте має велике стратегічне значення, великий потенціал для інвесторів, – наголосив Олександр Киричук. – Усе, чим сьогодні багата Волинь – це унікальний надійний фундамент, на якому сучасні і прийдешні покоління продовжать розбудову нашого краю, щоб життя волинян з кожним роком ставало все краще.

Ірина Вахович наголосила на важливості спільних та злагоджених дій, задля розвитку та процвітання Волинської області, побажавши волинянам миру та злагоди.

На славній історії Волинського краю наголосив і секретар Луцької міської ради Григорій Пустовіт. Зазначивши, що Волинь подарувала не тільки Україні, а й усьому світові видатних та знаних людей.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять волинських героїв – захисників України, які відали своє життя за державу.

Учасникам заходу були представлені виступи аматорських колективів з Іванич, Ківерець, міста Луцька, Камінь-Каширського та Рожищенського районів.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.