20190125160436.jpg, фото
25 січня 2019 року

Волинянка отримала відзнаку від Президента України та Першої леді

Волинська область успішно працює над питанням впровадження інклюзивної освіти. Зокрема, ми посідаємо друге місце серед областей України за кількістю інклюзивних класів у школах. Тож сьогодні, 25 січня 2019 року, Президент України Петро Порошенко разом із дружиною Мариною Порошенко під час Всеукраїнської звітної конференції з інклюзивної освіти відзначили волинянку Тамару Мазурик.

Слід зазначити, що впровадження інклюзивної освіти в Україні розпочалося не так давно. Ініціатором цих змін виступила Перша леді країни. Реформа інклюзії вже принесла значні позитивні зміни в системі освіти. Перш за все, ці зміни спостерігаються у ставленні людей до дітей з особливими потребами. Окрім того, важливим залишається адаптація «особливих» дітлах у суспільстві. 

Отож, Марина Анатоліївна під час Всеукраїнської звітної конференції подякувала всім однодумцям, які долучилися до впровадження інклюзії в Україні. А по її завершенню разом із Главою держави вручили іменні «Подяки» за активну співпрацю у питанні соціалізації дітей з особливими освітніми потребами та цінний внесок у запровадження інклюзивної освіти в Україні.

Відповідну нагороду отримала й представниця Волинської області – директор Волинського обласного центру підтримки інклюзивної освіти Тамара Мазурик.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.