20210917163822.JPG, фото
17 вересня 2021 року

Вони щодня демонструють відважність та силу духу: працівників служби порятунку 101 привітали з професійним святом

Щороку 17 вересня професійне свято відзначають загартовані вогнем, буревіями та снігопадами професіонали, які готові у будь-який час прийти на допомогу всім, хто її потребує. Це працівники аварійно-рятувальних служб, цивільного захисту та пожежної охорони.

Професія рятувальника складна та відповідальна, потребує мужності та самовідданості.  Саме працівники служби порятунку 101 першими стають на захист життя та здоров’я людей при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Відтак, сьогодні у День рятівника України представники обласної та міської влади, правоохоронних органів та духовенство на чолі митрополитом Луцьким та Волинським  Михаїлом привітали керівний склад та працівників Головного управління ДСНС України у Волинській області із професійним святом.

Від імені голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка волинських рятувальників привітав перший заступник голови ОДА Сергій Мовенко.

«У цей день вітаємо людей, які для себе обрали нелегкий шлях та відповідальну професію. Це дуже важлива професія для кожного громадянина нашої держави та Волині, зокрема. Завдяки вашій щоденній, небезпечній роботі ми можемо бути спокійні за своє життя та здоров’я, – звернувся до співробітників служби Сергій Мовенко. – Хочу побажати усім вам та вашим родинам міцного здоров’я, Божої благодаті та мирного неба над головою. І як кажуть, бажаємо вам «сухих рукавів».

Також перший заступник голови ОДА зауважив, що Головне управління ДСНС України у Волинській області – одне з найкращих в нашій державі. Здобутки його співробітників неодноразово відмічалися на найвищому державному рівні.

Також з нагоди професійного свята – Дня рятувальника України та як подяку за високопрофесійне виконання службових обов’язків і сумлінну працю Сергій Мовенко вручив Почесні грамоти та Подяки голови обласної державної адміністрації кращим представникам служби 101.

Відтак, Почесну грамоту обласної державної адміністрації отримали:

– Ольга Бородчук, майор служби цивільного захисту, провідний фахівець відділу персоналу;

– Тарас Щербатюк, полковник служби цивільного захисту, заступник начальника управління – начальник відділу пожежної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям.

Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено:

– Максиму Боярчуку, прапорщикові служби цивільного захисту, командиру відділення 1 державної пожежно- рятувальної частини 1 державного пожежно- рятувального загону;

– Павлу Поліщуку, молодшому сержантові служби цивільного захисту, водолазу водолазно-рятувального відділення (м. Луцьк) групи водолазно-рятувальних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

Варто наголосити, що завдяки спільним зусиллям, сумлінному виконанню кожним співробітником своїх посадових обов’язків оперативна ситуація щодо виникнення надзвичайних ситуацій в області стабільна і перебуває на постійному контролі. 

Лише упродовж цього року співробітниками волинської служби порятунку 101 було врятовано 58 людських життів та матеріальних цінностей на суму понад 122 мільйони гривень, ліквідовано 805 пожеж, здійснено 839 виїздів на аварійно-рятувальні роботи та дорожньо-транспортні пригоди, знищено понад 2000 боєприпасів.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації