20221122153848.jpg, фото
22 листопада 2022, 15:38

Всеукраїнський проєкт «Мішечок» запрошує долучитися до перемоги на екологічному фронті та стати частиною руху ековідповідальних громадян

Війна триває, проте свідоме молоде покоління українців турбується про чисте майбутнє та закладає фундамент для екологічного відновлення нашої країни. Як стати екогероєм, читайте далі⤵️

Всеукраїнський проєкт «Мішечок» запрошує долучитися до перемоги на екологічному фронті та стати частиною руху ековідповідальних громадян.

Шийте багаторазові торбинки, користуйтесь в побуті, надихайте своїми діями оточуючих та вигравайте призи.

До 25 листопада 2022 року організатори закликають шити екомішечки для користування в повсякденному житті, запрошуються активні учні та їх родини з усіх областей в Україні та закордоном.

У межах проєкту відбудеться конкурс серед учнівської молоді, шкіл та позашкільних навчальних закладах з індивідуальними та колективними номінаціями.

Головний подарунок отримає школа, учні якої пошиють найбільшу кількість мішечків, – принтер для сублімаційного друку.

Для колективних учасників додатково необхідно ознайомитися з положенням та заповнити анкету за посиланням: https://cutt.ly/cNUbI5K до 25 листопада 2022 року.

Умови участі дуже прості:
1️⃣ пошити мішечки,
2️⃣ зробити фото або відео створеного мішечка,
3️⃣ опублікувати в соціальних мережах з хештегами #schoolrecyclingworld #мішечокSRW #пакетнепотрібен #мішечок й відмітити сторінки організаторів: https://www.facebook.com/letsdoitukraineeco, https://www.facebook.com/Schoolrecyclingworld, https://www.instagram.com/letsdoitukraine, https://www.instagram.com/schoolrecyclingworld.

Такі роботи будуть автоматично брати участь індивідуальних розіграшах подарунків.

Переможців оголосять 30 листопада 2022 року новинах на сайті https://schoolrecyclingworld.org./

Кожен український школяр та його родина вже сьогодні може стати на шлях екосвідомості та врятувати свою країну та планету від катастрофи – тотального забруднення пластиком.

Організатор проєкту – громадська організація «Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» спільно з Всеукраїнським молодіжним рухом «Let’s do it Ukraine». Проєкт відбувається в рамках реалізації довгострокового всеукраїнського проєкту «Чисті пляжі разом!» за сприяння Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти, Національного еколого-натуралістичного центру та за підтримки генерального партнера – компанії PepsiCo Україна.