20211008110113.jpg, фото
08 жовтня 2021 року

Юридичне співтовариство Волині – це тисячі високопрофесійних фахівців, від яких залежить верховенство права і забезпечення законності в регіоні

Вітання голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з Днем юриста

Щороку в цю осінню пору, починаючи з 1997 року, в Україні своє професійне своє відзначають ті, чиє призначення – служити захисту прав і свобод українського суспільства.

Вважається, що саме 8 жовтня в далекому 1016 році Київський князь Ярослав Мудрий видав перший найвизначніший збірник законів «Руська правда».

День юриста об’єднує всіх, хто служить букві і духу Закону, хто словом і ділом стверджує верховенство справедливості, забезпечуючи недоторканність конституційних основ.

Юридичне співтовариство Волині – це тисячі високопрофесійних фахівців, від яких залежить верховенство права і забезпечення законності в регіоні. Судді і прокурори, адвокати і юрисконсульти, нотаріуси та викладачі. У День професійного свята висловлюю вам слова вдячності за ваші компетентність, відповідальність, активну громадянську позицію та готовність допомогти людям.

Переконаний, що і надалі ви будете вірні своєму покликанню, чесно і принципово вирішуватимете завдання, які ставить перед вами суспільство.

Зичу вам міцного здоров'я, миру, щастя та благополуччя, успіхів, цілеспрямованості та відданості великій справі служіння Закону.

Голова обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко