20230503144200.JPG, фото
03 травня 2023, 14:41

«За оборону України»: на Волині вручили відзнаки Президента України волонтерам із Латвійської Республіки

Волонтерам з Латвійської Республіки сьогодні, 3 травня 2023 року, перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Мовенко вручив відзнаки Президента України «За оборону України» та дипломи до них за волонтерську діяльність, активне сприяння виконання завдань, пов’язаних із забезпеченням здійснення заходів із забезпечення оборони України, захисту інтересів у зв’язку з широкомасштабною збройною агресією російської федерації.

Зокрема, нагороди отримали Айгарс Лосс, Артурс Крістлибс та Маріс Лиоп.

Іноземні волонтери у співпраці із Держлісагенством та Поліським лісовим офісом надавали допомогу нашій державі від початку повномасштабного вторгнення. Так, завдяки цій роботі допомогу отримали медзаклади не лише Волині, а й інших областей. Для прикладу, перинатальний центр області отримав інкубатори, ультразвуковий апарат, мікроскопи, медичні розхідники, засоби гігієни та інше, що рятуватиме життя новонародженим. І це лише одна із партій, яку закордонні партнери надали. Окрім того, для Збройних сил України волонтери надавали машини, автодуши та іншу необхідну техніку.

«Від щирого серця дякуємо вам за підтримку та допомогу. У найскрутніші часи ми завжди бачимо хто з нами поруч і хто наш справжній друг. Впевнений, що з такою підтримкою Україна вже незабаром здобуде перемогу і ми зустрічатимемося з вами як з гарними друзями у мирі», - сказав Сергій Мовенко.