20190515160157.JPG, фото
15 травня 2019 року

— Застосовуйте свої знання на практиці: Олександр Савченко привітав обдарованих волинських школярів

Майбутнє нації, як відомо, визначають найталановитіші її представники. Цьогоріч на весь голос заявили про себе учні Волині на всеукраїнських предметних олімпіадах, турнірах, конкурсах-захистах, спортивних змаганнях, творчих конкурсах.  

Тож з метою підтримки та заохочення інтелектуально і творчо обдарованих дітей представники влади відзначили найкращих учнів навчального року, що минає, та їх наставників. Урочистості відбулися сьогодні, 15 травня 2019 року в сесійному залі обласної ради.

Привітав молоду еліту Волині голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко.

— Дехто вважає, що діти, які з головою у навчанні втрачають дитинство. Я точно такий самий батько, як і ваші. Мене часто запитували чому моя донька не гуляє з однокласниками, а займається з репетиторами, їздить на олімпіади, пише наукові роботи. Сьогодні їй 22 роки і вона каже: «Спасибі, батьки. Я себе впевнено почуваю». Ті стипендії, які ви сьогодні отримаєте – це ваш перший заробіток, який є приємною винагородою за ваші старання. А ще, моральне задоволення – бо ви ж переможці, чемпіони, найкращі! Я хочу вам побажати, аби ви застосовували свої знання на практиці. Я щиро вірю, що серед вас – видатні науковці, державні та громадські діячі, топ-менеджери. Ви уже сьогодні – приклад навіть для старшого покоління! Тож успіхів вам та подальших перемог, – промовив Олександр Ілліч.

Під час урочистого заходу 20 учням, які досягли високих результатів на всеукраїнських олімпіадах, турнірах, конкурсах, змаганнях Олександр Савченко вручив одноразові стипендії голови обласної державної адміністрації, 20 талановитим дітям – перший заступник голови обласної ради Олександр Пирожик вручив одноразові стипендії Волинської обласної ради.

Кращим учнем Волині – 2019 року визнано Золотопупову Софію, ученицю 11 класу Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука, переможницю міжнародної олімпіади з екології, всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів. Наставник - Ягенська Галина Василівна, вчитель біології комунального закладу «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука» Луцької міської ради Волинської області», кандидат педагогічних наук.

Загалом під час заходу було нагороджено більше сотні кращих учнів, педагогів та освітян області.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.