20191001172825.jpg, фото
01 жовтня 2019 року
останні оновлення: 05 березня 2021 року

Виховання позитивного ставлення до людей похилого віку

Соціальний захист — одна з головних умов реалізації правового статусу особистості в державі незалежно від її віку.

Створення благополучного, сприятливого і духовно збагаченого середовища для розвитку особистості незалежно від віку, допомога у самозбереженні, самозахисті, власному розвитку і реалізації своїх можливостей визначають зміст соціальної роботи в нашій області.

У різних країнах світу склалася власна система державної і громадської допомоги різним цільовим групам і категоріям населення, які опинилися у важкій життєвій ситуації внаслідок похилого віку, інвалідності, сирітства, тощо.

Саме обговоренню всіх гострих питань, які є викликами в суспільстві, було присвячено засідання «круглого столу» «Популяризація в суспільстві ідеї взаємної відповідальності поколінь, формування позитивного ставлення до похилого та старечого віку» за участі представники обласних громадських організацій, обласної державної адміністрації та обласної ради.

Відбулася жвава дискусія в обговоренні інноваційних напрямків роботи.

Присутній на засіданні «круглого столу» перший заступник голови обласної ради, Юрій Поліщук пообіцяв підтримку депутатського корпусу обласної ради у вирішенні піднятих питань порядку денного.

Творчий колектив Волинського коледжу культури і мистецтв імені Ігоря Стравинського з нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана привітав присутніх тематичним концертом.

 

Департамент соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації