20201021142902.png, фото
09 жовтня 2020 року
останні оновлення: 08 червня 2021 року

Наша учасниця конкурсу серед лідерів

8 жовтня 2020 підведено підсумок Всеукраїнського конкурсу Міністерства охорони здоров’я в межах виставки Public Health "Довідник головної медичної сестри" та Центру розвитку медсестринства МОЗ України на якому оголосили імена переможців конкурсу "Лідери змінюють світ". Серед них і наша землячка Ірина Нища, яку обрали однією з 15 лідерів ІІ етапу конкурсу. Вона працює у КП «Луцький центр первинної медичної допомоги». Координувала підготовку конкурсної роботи Алла Яков’юк – головна медична сестра Луцької центральної районної лікарні.

  Усього на конкурс надійшло 403 "лідерські" роботи, з яких журі обрали трьох переможців та 15 лідерів II етапу. Експерти з медсестринства, МОЗ та редакція журналу "Довідник головної медичної сестри" два тижні відбирали найкращих.  Привітали переможців та учасників "Школи медсестринства": Максим Степанов — Міністр охорони здоров'я України Катерина Балабанова — директорка Центру медсестринства МОЗ України Оксана Сироїд — віце-спікерка Верховної ради Оксана Грищенко — головна редакторка журналу "Довідник головної медичної сестри"

     Максим Степанов привітав переможців, а також окреслив те, що уже зроблено для медсестринства та медиків в цілому.  "Яке я бачу завдання перед собою: треба зробити вашу професію престижною. Володимир Зеленський вважає, і я з ним однодумець у цьому, що головним результатом реформи має стати радикальне збільшення зарплати медичним працівникам. Перший крок до цього — аби всі отримали доплати. Середній медичний персонал плюс 2500 гривень, молодший медичний персонал — 1200 грн до кінця року." Максим Степанов, Міністр охорони здоров'я Міністр до того ж виголосив подяку:  Я вам хочу просто подякувати за вашу відданість і жертовність, яку ви виявляєте у вашій роботі. Ви нам дуже потрібні. Я вважаю, що країна має оцінити вашу роботу і — оцінити її справделиво. І ми це точно зробимо. Ви даруєте людям життя, ви даруєте здоров'я. Тому я хочу побажати здоров'я вам, і таких умов праці, коли ви ходимете на роботу з задоволенням, і думатимете про свою роботу і пацієнта, а не про те, як зекономити кошти.