22 листопада 2019 року
останні оновлення: 05 березня 2021 року

«Осінній бал» мешканців Луцького геріатричного пансіонату

Дотримання Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю, Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з  інвалідністю в Україні», актів Президента України та Кабінету Міністрів України  в Луцькому геріатричному пансіонаті спрямовані на врахування потреб людей з інвалідністю, створення благополучного, сприятливого і духовно збагаченого середовища та розвитку індивідуальних можливостей кожного мешканця пансіонату.

На передодні Міжнародного Дня людей з інвалідністю, 21 листопада 2019 року в актовій залі  пансіонату відбувся грандіозний костюмований захід - «Осінній бал».

Сприяли, допомагали і приймали участь в проведенні цього заходу викладачі хореографії Волинського коледжу культури і мистецтв імені І.Стравінського, Народний артист України, професор Східноєвропейського університету імені Лесі Українки, Василь Чепелюк з дружиною Тетяною та волонтеркою Анастасією Рудик з групою підтримки.

Свято вдалося. А коли в осінньому вальсі закружляли пари мешканців пансіонату, в тому числі і на інвалідних візках: Білітюк Тетяна, Овчаров Костянтин, Гнатюк Сергій, Баран Надія, Онищук Валентина, Артамонов Олексій, Мотига Віктор, Білан Віктор, Богданович Людмила, а щедра осінь (Онищук Валентина) розсипала жовте листя з дерев, яке виготовили мешканці на заняттях арттерапії - очі усіх присутніх в залі наповнилися сльозами радості, суму і вдячності.

 

Департамент соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації