08 грудня 2020 року
останні оновлення: 27 травня 2021 року

Повідомлення Цуманської селищної ради Ківерцівського району (смт Цумань)

Повідомлення про оприлюднення проекту документа

державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

  1. Повна назва документа державного планування: Генеральний план смт Цумань, Ківерцівського району, Волинської області (внесення змін).
  2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Цуманська селищна рада Ківерцівського району Волинської області.
  3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки і оприлюднення її ляхом розміщення на офіційному веб-сайті Цуманської селищної ради за посиланням: http://cumanska.gromada.org.ua/ – 24.12.2019. Публікація заяви у газетах: «Волинь» та «Цікава газета» – 24.12.2019.

Дата подання повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку на офіційному веб-сайті Цуманської селищної ради за посиланням: http://cumanska.gromada.org.ua/ – 19.11. 2020. Публікація у газетах: «Волинь» та «Цікава газета» – 19.11.2020.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до проекту документу державного планування та звіту про СЕО. Усі зауваження і пропозиції одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): громадські слухання не заплановані.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Цуманська селищна рада. Адреса: 45233, Волинська обл., Ківерцівський р-н, смт Цумань, вул. Грушевського,2.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Цуманська селищна рада. Адреса: 45233, Волинська обл., Ківерцівський р-н, смт Цумань, вул. Грушевського,2. Електронна адреса – tsuman.sr@i.ua

Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов'язаної із здоров'ям населення, що стосується документа державного планування - Цуманська селищна рада - 45233, Волинська обл., Ківерцівський р-н, смт Цумань, вул. Грушевського,2.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.