27 листопада 2020 року
останні оновлення: 27 травня 2021 року

Повідомлення Оконської сільської ради ( с.Оконськ Маневицького району)

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку генерального плану села Оконськ Маневицького району Волинської області

  1. Повна назва документа державного планування: Генеральний план села Оконськ Маневицького району Волинської області.
  2. Орган, який прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Оконська сільська рада.
  3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

3.1 Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки і оприлюднення її шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Оконської сільської ради https:okonsk.sr@ukr.net – 24 квітня2020 року. Публікація заяви в газеті «Волинська газета» - 30 квітня 2020 року та в газеті «Нова доба» - 30 квітня 2020 року.

3.2 Дата подання повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку та розміщення звіту СЕО та генерального плану села Оконськ Маневицького району Волинської області в газеті «Волинська газета» - 26 листопада 2020 року, в газеті «Нова доба» - 26 листопада 2020 року.

3.3 Способи участі громадськості: Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження і пропозиції до проєкту державного планування та звіту СЕО.

Зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про СЕО подавати до Оконської сільської ради за адресою: 44603 Волинська область, Маневицький район, село Оконськ, вул. Молодіжна, 3а.

3.4 Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, де можна ознайомитись з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Оконська сільська рада за адресою: 44603 Волинська область, Маневицький район, село Оконськ, вул.Молодіжна, 3а.

3.5. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреса і строк подання зауважень і пропозицій - Оконська сільська рада за адресою: 44603 Волинська область, Маневицький район, село Оконськ, вул.Молодіжна, 3а.

Зауваження та пропозиції до проєкту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.

3.6. Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування - Оконська сільська рада за адресою: 44603 Волинська область, Маневицький район, село Оконськ, вул.Молодіжна, 3а.

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводиться.