17 травня 2021 року
останні оновлення: 27 травня 2021 року

Повідомлення Головненської селищної ради (с. Масловець Любомльського району)

 

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

  1. Повна назва документа державного планування: Генеральний план розвитку населеного пункту села Масловець Любомльського району Волинської області
  2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Головненська селищна рада.
  3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

3.1. Дата початку та строки здійснення процедури обговорення: з 22 квітня по 23 травня 2021 року.

3.2. Способи участі громадськості:

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту по СЕО.

3.3. Дата, час і місце проведення громадських слухань: не заплановані.

3.4 Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Головненська сільська рада, за адресою: вул. Лесі Українки, 2, смт Головне, Волинська область.

3.5. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій – Головненська сільська рада, за адресою: вул. Лесі Українки, 2, смт Головне, Волинська область. Електронна адреса: golovne.lbm@gmail.com. Строк громадського обговорення та консультування становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення.

3.6. Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Головненська сільська рада, за адресою: вул. Лесі Українки, 2, смт Головне, Волинська область.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування - відсутня.