25 травня 2021 року
останні оновлення: 27 травня 2021 року

Повідомлення Люблинецької селищної ради (с.Черкаси, Ковельський район)

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОєКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ «Генеральний план розвитку населеного пункту села Черкаси Ковельського району Волинської області.»

 

  1. Повна назва документа державного планування:

            Генеральний план розвитку населеного пункту села Черкаси Ковельського району Волинської області.

Генеральний план населеного пункту є містобудівною документацією місцевого рівня, яка

призначена для обґрунтування довгострокової стратегії планування, забудови та розвитку території.

  1. 2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Люблинецька селищна рада Ковельського району Волинської області

  1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та її оприлюднення в газетах: «ТЦК-ІНФОРМ» від 21.01.2021 №3 та «Вісті Ковельщини» від 21.01.2021 №3 (12748).

б) дата подання повідомлення про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку в газетах: «ТЦК-ІНФОРМ» від 29.04.2021 №17 та «Вісті Ковельщини» від 22.04.2021 №16 (12761).

в) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): зауваження і пропозиції громадськості надаються у письмовому та електронному вигляді.

г) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):  Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів відбудуться 24 травня 2021року на 15:00 год. в приміщені Люблинецької селищної ради за адресою вул. Незалежності, 51, смт Люблинець

ґ)орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Люблинецька селищна рада Ковельського району Волинської області

45034, Волинська область, Ковельський район, смт Люблинець, вул. Незалежності, 51, email: Liublynec@gmail.com.

д) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Пропозиції надавати на адресу – Люблинецька селищна рада Ковельського району Волинської області, на адресу: 45034, Волинська область, Ковельський район, смт Люблинець, вул. Незалежності, 51, email: Liublynec@gmail.com.

е) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Люблинецька селищна рада Ковельського району Волинської області, за адресою: 45034, Волинська область, Ковельський район, смт Люблинець, вул. Незалежності, 51, email: Liublynec@gmail.com, відповідальна особа - Сіховська Наталія Миколаївна.

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:

Проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування не потрібно.

Строки подання зауважень та пропозицій: до «23» травня 2021 року включно. Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку, не розглядаються.