06 жовтня 2020 року
останні оновлення: 13 листопада 2020 року

Повідомлення Княгининівської сільської ради (смт Рокині Луцького району)

Повідомлення про оприлюднення проекту документа

державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

  1. Повна назва документа державного планування:

Генеральний план смт Рокині Княгининівської сільської ради Луцького району Волинської області.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Княгининівська сільська рада
  2. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки і оприлюднення її шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Княгининівської сільської ради: http://knyahynynok-rada.gov.ua/ – 18 листопада 2019 року. Публікація заяви в газеті «Слава праці плюс» – 21 листопада 2019 року, в газеті «Волинська газета» – 21 листопада 2019 року.

Дата подання повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про СЕО на офіційному веб-сайті Княгининівської сільської ради: http://knyahynynok-rada.gov.ua/ – 03 вересня 2020 року. Публікація в газеті «Афіша Волині» – 03 вересня 2020 року, в газеті «Волинська газета» – 03 вересня 2020 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до звіту про СЕО та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про СЕО, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): громадські слухання були заплановані на 01 жовтня 2020 року о 14:00 год в приміщенні Княгининівської сільської ради за адресою: 45630, Волинська обл., с. Княгининок, вул. Соборна, 77.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Княгининівська сільська рада. Адреса: 45630, вул. Соборна, 77, с. Княгининок.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Княгининівська сільська рада. Адреса: 45630, вул. Соборна, 77, с. Княгининок. Ел. адреса: majakku@gmail.com.

Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів, тобто до 03.10.2020.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної із здоров’ям населення, що стосується документа державного планування - Волинська обл., с. Княгининок, вул. Соборна, 77.

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.