02 жовтня 2020 року
останні оновлення: 13 листопада 2020 року

Повідомлення Княгининівської сільської ради (смт Рокині Луцького району)

Повідомлення про оприлюднення проекту документа

державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

  1. Повна назва документа державного планування:

Детальний план території земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури в смт Рокині Луцького р-ну Волинської обл.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Княгининівська сільська рада
  2. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки і оприлюднення її шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Княгининівської сільської ради: http://knyahynynok-rada.gov.ua/ – 16 липня 2020 року. Публікація заяви в газеті «Афіша Волині» – 16 липня 2020 року, в газеті «Волинська газета» – 16 липня 2020 року.

Дата подання Детального плану території земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури в смт. Рокині Луцького р-ну Волинської обл., повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та розміщення звіту СЕО та детального плану території на офіційному веб-сайті Княгининівської сільської ради: http://knyahynynok-rada.gov.ua/ – 24 вересня 2020 року. Публікація в газеті «Програма Панорама» – 24 вересня 2020 р., в газеті «Волинська газета» – 24 вересня 2020 р.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до звіту про СЕО та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про СЕО, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): громадські слухання відбудуться 23 жовтня 2020 р. о 11:00 год в приміщенні Княгининівської сільської ради за адресою: 45630, Волинська обл., с. Княгининок, вул. Соборна, 77.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Княгининівська сільська рада. Адреса: 45630, вул. Соборна, 77, с. Княгининок.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Княгининівська сільська рада. Адреса: 45630, вул. Соборна, 77, с. Княгининок. Ел. адреса: majakku@gmail.com.

Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної із здоров’ям населення, що стосується документа державного планування - Волинська обл., с. Княгининок, вул. Соборна, 77.

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.