02 жовтня 2020 року
останні оновлення: 13 листопада 2020 року

Повідомлення Колодяжненської сільської ради Ковельського району (с.Скулин)

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

  1. Повна назва документа державного планування: Генеральний план с.Скулин Колодяжненської сільської ради Ковельського району Волинської області.
  2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Колодяжненська сільська рада.
  3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

3.1. Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та її оприлюднення: Публікації заяви в газетах: «Об’ява» від 04.06.2020, «Волинський ринок» від 04.06.2020.

3.2. Дата подання повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку: Публікації повідомлення на офіційному веб - сайті Колодяжненської сільської ради: http://kolodyazhne.gromada.org.ua - 03.09.2020 та в газетах: «ТЦК інформ» від 16.07.2020, «Вісті Ковельщини» від 16.07.2020.

3.3. Способи участі громадськості: Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження і пропозиції до проєкту державного планування та звіту про СЕО.

3.4. Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань: Громадські слухання були заплановані 22 вересня 2020 року о 11.00 годині в приміщенні будинку культури (актовий зал) с. Скулин Ковельського району Волинської області.

3.5. Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Колодяжненська сільська рада Ковельського району (45061, вул.Л.Українки,20, с.Колодяжне, Ковельський район, Волинська область).

3.6. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій – Колодяжненська сільська рада Ковельського району (45061, вул. Л. Українки, 20, с.Колодяжне, Ковельський район, Волинська область, e-mail: kolodiazhne@gmail.com).

Строк громадського обговорення та консультування становить 30 днів з моменту офіційного опублікування цього повідомлення та надання громадськості доступу до звіту про стратегічну екологічну оцінку.

3.7. Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Колодяжненська сільська рада Ковельського району (45061, вул.Л.Українки,20, с.Колодяжне, Ковельський район, Волинська область).

  1. 4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування - відсутня.