28 вересня 2020 року
останні оновлення: 13 листопада 2020 року

Повідомлення Куклинської сільської ради Маневицького району (с.Кукли)

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

 

  1. Повна назва документа державного планування:

Проєкт змін в генеральний план села Кукли Маневицького району Волинської області суміщений з детальним планом території житлової забудови.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Куклинська сільська рада Маневицького району.
  2. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

3.1. Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та її оприлюднення Публікації заяви на офіційному веб – сайті Маневицької районної державної адміністрації: http://manadm.gov.ua – 21.03.2019, та в газетах «Нова доба» від 21.03.2019 та «Ваша рекламна газета» від 21.03.2019.

3.2. Дата подання повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку:

Публікації повідомлення на офіційному веб - сайті Маневицької районної державної адміністрації: http://manadm.gov.ua – 10.09.2020 та в газетах: «Нова доба» від 10.09.2020 та «Волинські оголошення» від 10.09.2020.

3.3. Способи участі громадськості:

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про СЕО. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє. Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

3.4. Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань: громадські слухання відбудуться 9 жовтня 2020 року об 11:00 год. в приміщенні Куклинської сільської ради за адресою: 44640, Волинська обл., Маневицький р-н, с.Кукли, вул.Гірка,2.

3.5. Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Куклинська сільська рада, за адресою: 44640, вул.Гірка, 2, с.Кукли Маневицького району Волинської області.

3.6. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій – Куклинська сільська рада, за адресою: 44640, вул.Гірка, 2, с.Кукли Маневицького району Волинської області та на адресу електронної пошти: kyklsr@gmail.com

Строк громадського обговорення та консультування становить 30 днів та триває від дати оприлюднення повідомлення.

3.7.  Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Куклинська сільська рада, за адресою: 44640, вул.Гірка, 2, с.Кукли Маневицького району Волинської області

  1. 4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування - відсутня.