05 серпня 2022 року
останні оновлення: 29 серпня 2022 року

Повідомлення Олицької селищної ради Луцького району (облаштування полігону (стрільбище) за межами населеного пункту)

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

 

 1. Повна назва документа державного планування:

«Детальний план території земельної ділянки площею 0,7000 га, за кадастровим номером 0721885400:03:000:2009 для облаштування полігону (стрільбище) за межами населеного пункту Олицької селищної ради Луцького району Волинської області.

 1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Олицька селищна рада.
 2. Передбачувана процедура громадського обговорення:
  • Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та її оприлюднення в газетах: «Наше життя» та «Луцький замок».
  • Дата подання повідомлення про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку в газетах: «Наше життя» від 21 липня 2022 року № 41 (9963), «Луцький замок» від 21 липня 2022 року
   № 21 (1360).
  • Способи участі громадськості: «Наше життя» від 16 червня 2022 року № 36 (9958) та «Шацький край» від 16 червня 2022 року.

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу СЕО та проєкту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та заяви про визначення обсягу СЕО, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

3.4. Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань: 22 серпня 2022 року о 11:00 годині в приміщенні Олицької селищної ради.

3.5. Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, де можна ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Олицька селищна рада Луцького району Волинської області.

45263, Волинська область, Луцький район, смт Олика, вул. Замкова, 17.

3.6. Орган, до якого подаються зауваження та пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень та пропозицій:

Олицька селищна рада Луцького району Волинської області, за адресою: 45263, Волинська область, Луцький район, смт Олика, вул. Замкова, 17.

Зауваження та пропозиції до проєкту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.

3.7. Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Олицька селищна рада Луцького району Волинської області.

45263, Волинська область, Луцький район, смт Олика, вул. Замкова, 17.

 1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування - відсутня.