17 серпня 2022, 09:21
останні оновлення: 20 червня 2023

Повідомлення Підгайцівської сільської ради (с. Липини Луцького району )

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

 

  1. Повна назва документа державного планування:

Генеральний план с. Липини Луцького району Волинської області.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Підгайцівська сільська рада.
  2. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

3.1. Дата початку та строки здійснення процедури обговорення: з 11 серпня 2022 року до 9 вересня 2022 року.

3.2. Способи участі громадськості: громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку та проєкту ДДП. Усі зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

3.3. Дата, час і місце проведення громадських слухань: 12 вересня 2022 року о 12:00 год у вигляді презентації в приміщенні Підгайцівської сільської ради.

3.4. Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Підгайцівська сільська рада, за адресою: 45602, Волинська область, Луцький район,  с. Підгайці, вул. Шкільна, 30. Відповідальна особа: начальник відділу земельних ресурсів й кадастру Підгайцівської сільської ради – Копюк Віталій Петрович, е-mail: pidgayci@gmail.com.

3.5. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій - Підгайцівська сільська рада, за адресою: 45602, Волинська область, Луцький район,  с. Підгайці, вул. Шкільна, 30. Відповідальна особа: начальник відділу земельних ресурсів й кадастру Підгайцівської сільської ради – Копюк Віталій Петрович, е-mail: pidgayci@gmail.com.

Строк громадського обговорення та консультування становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення.

3.6. Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Підгайцівська сільська рада, за адресою: 45602, Волинська область, Луцький район,  с. Підгайці, вул. Шкільна, 30. Відповідальна особа: начальник відділу земельних ресурсів й кадастру Підгайцівської сільської ради – Копюк Віталій Петрович, е-mail: pidgayci@gmail.com.

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування - відсутня.