17 липня 2019 року
останні оновлення: 27 травня 2021 року

Повідомлення Рожищенської райдержадміністрації ( с. Мирославка на території Переспівської сільської ради Рожищенського району

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку детального плану території для реконструкції телятників та будівництва нових будівель та споруд свинокомплексу в с. Мирославка по вул. Зелена, 39 за межами населеного пункту на території Переспівської сільської ради Рожищенського району Волинської області

 

  1. Повна назва документа державного планування:

Детальний план території для реконструкції телятників та будівництва нових будівель та споруд свинокомплексу в с. Мирославка по вул. Зелена, 39 за межами населеного пункту на території Переспівської сільської ради Рожищенського району Волинської області.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Рожищенська районна державна адміністрація, 45100, Волинська область,
м. Рожище, вул. Грушевського, 12.

  1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

3.1. Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки і оприлюднення її шляхом розміщення на офіційному веб - сайті Рожищенської районної державної адміністрації http://rozhadm.gov.ua – 13.06.2019.

3.2. Дата подання повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку на офіційному веб - сайті Рожищенської районної державної адміністрації http://rozhadm.gov.ua – 11.07.2019.

3.3. Способи участі громадськості:

- надання письмових зауважень і пропозицій на адресу: 45100, Волинська область,
м. Рожище, вул. Грушевського, 12, Рожищенська районна державна адміністрація, e-mail: info@rozhadm.gov.ua.

3.4. Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

- громадські слухання відбудуться 09.08.2019 о 14.00 год в приміщенні Рожищенської районної державної адміністрації, 45100, Волинська область,
м. Рожище, вул. Грушевського, 12.

3.5. Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Рожищенська районна державна адміністрація, 45100, Волинська область, м. Рожище, вул. Грушевського, 12, e-mail: info@rozhadm.gov.ua.

3.6. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій – Рожищенська районна державна адміністрація, 45100, Волинська область, м. Рожище, вул. Грушевського, 12, e-mail: info@rozhadm.gov.ua.

3.7.  Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної
зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Офіційні веб-сайти Волинської обласної державної адміністрації - www.voladm.gov.ua; Рожищенської районної державної адміністрації http://rozhadm.gov.ua.