15 серпня 2019 року
останні оновлення: 27 травня 2021 року

Повідомлення Чаруківської сільської ради (с.Чаруків Луцького району)

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку генерального плану с.Чаруків Луцького району Волинської області

 

  1. Повна назва документа державного планування:

Генеральний план с.Чаруків, Луцького району Волинської області.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Чаруківська сільська рада.

  1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

3.1. Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та  її оприлюднення:

публікація заяви в газетах: «Слава праці» від 18.05.2019 № 16 та «Цікава газета на вихідні» від 04.07.2019 та на офіційному веб - сайті Луцької районної ради  www.r-rada.lutsk.ua.

3.2. Дата подання повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку:

публікація заяви в газетах: «Слава праці» від 18-24.07.2019 № 25 та «Цікава газета на вихідні» від 08.08.2019 та на офіційному веб - сайті Луцької районної ради  www.r-rada.lutsk.ua.

3.3. Способи участі громадськості:

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про СЕО.

Зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про СЕО подавати до Чаруківської сільської ради на адресу: вул.Першотравнева, 31, с. Чаруків, Луцького району, Волинської області або у електронному вигляді на адресу: charukiv@gmail.com.

3.4. Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання заплановані на 16.08.2019 об 15:00 в приміщенні Чаруківської сільської ради за адресою: вул.Першотравнева, 31, с. Чаруків, Луцького району, Волинської області.

3.5. Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Чаруківська сільська рада за адресою: вул.Першотравнева, 31, с.Чаруків, Луцького району, Волинської області.

3.6. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій – Чаруківська сільська рада на адресу: вул.Першотравнева, 31, с.Чаруків, Луцького району, Волинської області. Строк громадського обговорення та консультування становить 30 днів та триває з 17 липня по 17 серпня 2019 року.

3.7.  Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Чаруківська сільська рада за адресою: вул.Першотравнева, 31, с.Чаруків, Луцького району, Волинської області.