10 липня 2019 року
останні оновлення: 27 травня 2021 року

Повідомлення Маневицької райдержадміністрації ( с.Копилів Маневицького району)

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку детального плану території земельної ділянки площею 22,87 га під третю та четверту чергу кар’єру для видобування піску на родовищі пісків «Підкасинь»
в адміністративних межах Копиллівської сільської ради Маневицького  району Волинської області (за межами населених пунктів)

 

  1. Повна назва документа державного планування:

Детальний план території земельної ділянки площею 22,87 га під третю та четверту чергу кар’єру для видобування піску ПФ «Техніка» на родовищі пісків «Підкасинь» в адміністративних межах Копиллівської сільської ради Маневицького району Волинської області (за межами населених пунктів).

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Маневицька районна державна адміністрація, Маневицького району, Волинської області, 44600, Волинська область, смт. Маневичі, вул. Незалежності, 30.

  1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

3.1. Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки і оприлюднення її шляхом розміщення на офіційному веб - сайті Маневицької районної державної адміністрації http://manadm.gov.ua -______.

3.2. Дата подання повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку на офіційному веб - сайті Маневицької районної державної адміністрації http://manadm.gov.ua – 10.07.2019.

3.3. Способи участі громадськості:

- надання письмових зауважень і пропозицій на адресу: 44600, Волинська область, смт. Маневичі, вул. Незалежності, 30 e-mail: post@manadm.gov.ua, тел.(03376) 2-14-71; 2-13-33.

3.4. Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

- громадські слухання відбудуться 06.08.2019 о 11.00 год в залі засідань Маневицької райдержадміністрації.

3.5. Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Сектор містобудування та архітектури Маневицької районної державної адміністрації 44600, Волинська область, смт. Маневичі, вул. Незалежності, 30.

3.6. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій – Маневицька районна державна адміністрація, 44600, Волинська область, смт. Маневичі, вул. Незалежності, 30,
e-mail: post@manadm.gov.ua, тел.(03376) 2-14-71; 2-13-33.

3.7.  Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної
зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Офіційні веб-сайти Волинської обласної державної адміністрації - www.voladm.gov.ua; Маневицької районної державної адміністрації - http://manadm.gov.ua.