24 червня 2019 року
останні оновлення: 27 травня 2021 року

Повідомлення Іваничівської селищної ради

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку генерального плану

 «Детальний план території щодо будівництва та обслуговування вітрових електростанцій на території Іваничівської селищної ради Іваничівського району Волинської області»

 

  1. Повна назва документа державного планування:

Детальний план території щодо будівництва та обслуговування вітрових електростанцій на території Іваничівської селищної ради Іваничівського району Волинської області.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Іваничівска селищна рада.

  1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

3.1. Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки і оприлюднення її шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Іваничівської селищної ради http://www.ivaselrada.com.ua

3.2. Дата подання повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку на офіційному веб - сайті Іваничівської селищної ради http://www.ivaselrada.com.ua – 21.06.2019.

3.3. Способи участі громадськості:

- надання письмових зауважень і пропозицій Іваничівської селищної ради на адресу: вул.Грушевського,13, смт Іваничі, Волинської області, тел.: (03372) 2-11-83.

3.4. Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

У разі надходження заяв щодо претензій проекту, додатково на дошці оголошень сільських рад буде розміщено дату, час та місце публічного представлення Детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку будівництва та обслуговування вітрових електростанцій на території Іваничівської селищної ради Іваничівського району Волинської області.

3.5. Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Іваничівська селищна рада за адресою: вул.Грушевського,13, смт Іваничі, Волинської області, тел.: (03372) 2-11-83, офіційний веб-сайт: http://www.ivaselrada.com.ua.

3.6. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій – Іваничівська селищна рада на адресу: вул.Грушевського,13, смт Іваничі, Волинської області, тел.: (03372) 2-11-83, офіційний веб-сайт: e-mail: ivaselrada@ukr.net

Строк громадського обговорення та консультування становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення.

3.7.  Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Офіційні веб-сайти Волинської обласної державної адміністрації - www.voladm.gov.ua та Іваничівської селищної ради - http://www.ivaselrada.com.ua.