24 червня 2019 року
останні оновлення: 27 травня 2021 року

Повідомлення Володимир-Волинської райдержадміністрації (на території сільських рад Зимненської та Зарічанської ОТГ)

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку генерального плану

Детальний план території щодо будівництва та обслуговування вітрових електростанцій на території сільських рад Зимненської та Зарічанської ОТГ (за межами населених пунктів) Володимир-Волинського району Волинської області» 

  1. Повна назва документа державного планування:

Детальний план території щодо будівництва та обслуговування вітрових електростанцій на території сільських рад Зимненської та Зарічанської ОТГ (за межами населених пунктів) Володимир-Волинського району Волинської області.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Володимир-Волинська районна державна адміністрація.

  1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

3.1. Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки і оприлюднення її шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Володимир-Волинської районної державної адміністрації http://www.vvadm.gov.ua.

3.2. Дата подання повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку на офіційному веб - Володимир-Волинської районної державної адміністрації http://www.vvadm.gov.ua – 21.06.2019.

3.3. Способи участі громадськості:

- надання письмових зауважень і пропозицій до Володимир-Волинської державної адміністрації на адресу: 44700, вул.Небесної сотні,3, м.Володимир-Волинський, Волинської області.

3.4. Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

У разі надходження заяв щодо претензій проекту, додатково на дошці оголошень сільських рад буде розміщено дату, час та місце публічного представлення Детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку будівництва та обслуговування вітрових електростанцій на території сільських рад Зимненської та Зарічанської ОТГ (за межами населених пунктів) Володимир-Волинського району.

3.5. Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Володимир-Волинська державна адміністрація за адресою: 44700, вул.Небесної сотні,3, м.Володимир-Волинський, Волинської області, телефон: (03342) 2-44-67, офіційний веб-сайт: http://www.vvadm.gov.ua

3.6. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій – Володимир-Волинська державна адміністрація на адресу: 44700, вул.Небесної сотні,3, м.Володимир-Волинський, Волинської області, телефон: (03342) 2-44-67, e-mail: post@vvadm.gov.ua .

Строк громадського обговорення та консультування становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення.

3.7.  Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Офіційні веб-сайти Волинської обласної державної адміністрації - www.voladm.gov.ua та Володимир-Волинської державної адміністрації -http://www.vvadm.gov.ua.